Reb’l Fleur

V týchto dňoch sa do obchodov dostavá prvý parfúm barbadoskej speváčky Rihann-y.Jeho názov “Reb’l Fleur” odvodila od prezývky, ktorú jej kedysi dala jej stará mama ” Rebel flower ” po slovensky rebelský kvet. Tento istý názov si dala tiež vytetovať na krk.

Čo sa celého vzniku vône Reb`l Fleur týka, bola speváčka veľmi nápomocná. Rihannu totiž hnala predstava vytvoriť niečo, čo by predstavovalo jej barbadoské korene, zároveň však aj stvárňovalo jej život v New Yorku a Los Angeles a okrem iného taktiež vykreslovalo jej osobnosť a štýl. Samozrejme, že Rihanna, ktorá je ako módna ikona, použila módu k tomu, aby zrekapitulovala myšlienku o jej novom parféme.

“Je ako podpätky v kombinácii s krátkym flirtujícím modelom šiat,“ povedala pre médiá o svojej novej vôni  speváčka. Aj flakónik vône sám o sebe vyzerá ako podpätok vysokej obuvi. Reb`l Fleur je odvážnou, sexy a skutočne nezabudnuteľnou vôňou. Okrem Rihanny sa na výrobe tejto vône podieľali aj Caroline Sabas a Marypierre Julen z Guvuadan.

Zloženie vône Reb’l Fleur

Hlava vône je mixom červených plodov, slivky a broskyne. Srdce je tvorené kombináciou tónov havajského ibišteka, fialky a tuberózy a kokosovej vody. Základom je potom spojenie voňavej vanilky, pačuli, jantáru a pižma. Ľudia na rôznych internetových blogoch priradzujú voňavú novinku Rihanny k vôňi Calvin Klein Euphoria a hovoria, že ak sa vám páči vôňa CK Euphoria, potom sa vám bude páčiť aj ovocno-kvetinovo-pižmová vôňa Reb`l Fleur od Rihanny.

Medzinárodne by mala byť Reb’l Fleur od Rihanny uvedená počas niekoľkých mesiacov. Od vône sa očakáva, že počas 15 mesiacov zarobí na predaji okolo 25 miliónov dolárov. Fanúšikovia Rihanny a milovníci nových vôní a parfumov si jej parfém Reb’l Fleur môžu zaobstarať už teraz na www.macys.com 50 ml tejto vône tu stojí 49 dolárov (cca 37 €) a 100 ml 59 dolárov (cca 45 €).

Rihanna o svojej vôni Reb’l Fleur

“Verím, že žena by mala túžiť po tom, aby bola iná, aby sa líšila. Mala by chcieť žiť život pre samu seba, nie pre ostatných,“ poznamenala exotická speváčka  v tlačovej správe. „Táto vôňa je o mojej vášni pre individualitu – o tom byť výraznou a silnou, ale zároveň tiež cituplnou a intrigánskou. Sľubujem vám, že vôňa Reb’l Fleur nebude vôňou, na ktorú ľahko zabudnete.“

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.