Jún 2011
P U S Š P S N
« Máj    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Najnovšie komentáre

  Čo treba k bronzu?

  Betakarotén…. Je to zázrak ktorý dokonale naštartuje hnednutie vašej pokožky, je provitamínom vitamínu A a nedá sa ním predávkovať. Má antioxidačné účinky čo je jeho veľmi dobrou vlastnosťou, čiže potláča negatívny vplyv voľných radikálov, ktoré vznikajú v pokožke v dôsledku UV žiarenia. Betakarotén teda pomáha predísť spáleniu či podráždeniu pokožky. Výsledkom bude pekne opálená a hlavne zdravá pokožka, ktorá vydrží dlhšie. Betakarotén je taktiež zázrak, ktorý zabraňuje vzniku vrások a pleť omladzuje, dokonca spevňuje aj náš imunitný systém a zachraňuje fajčiarov pred rakovinou pľúc, no je účinný aj proti iným druhom nádorových ochorení. Tento zázračný vitamín sa nachádza v našej strave, napríklad v mrkve alebo v brokolici, v opaľovacích krémoch a podáva sa aj vo forme tabliet.

  Olivový olej – Je šetrný k pokožke a tá sa po jeho nanesení krásne hebko opaluje do zlatista. Ochranné účinky však veľké nemá.A pozor! Nehľadajte tento olej v potravinách ale siahnite na pulty lekární.

  Vodeodolné opalovacie krémy – Sú vhodné pokiaľ sa okrem opaľovania venujeme aj kúpaniu. Treba si však dať pozor pretože ani tieto krémy nevydržia na našej pokožke dlho. Jeden náter nestačí, treba sa znovu natrieť maximálne po dvoch až troch hodinách.

  Kedy sa natrieť- Opaľovací krém sa odporúča nanášať pol hodiny pred tým ako sa dostaneme na slnko a potom asi štvrť hodiny po tom ako sme už na ňom.

  sunbath

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.