,,Modelky”

Sen väčšini dievčat je stať sa modelkou! Držia prísne diéty,chodia cvičiť aby mali prijatelnú postavu na to stať sa modelkami.Občas,ted u väčšiny prípadov sa stané,že tieto diéty zle vplývajú na ľudský organizmus a hlavne u mladých dievčat,ktoré su ešte vo vívine a potrebujú určité vitamíny,ktoré pomocou diéty určite neabsorbujú.

Tak tiež obézne ženy či dievčatá túžia potom mať krásne vyrisované postavy s priemerom 90-60-90.Lenže nie všetkým sa podarí dosiahnuť tento výsledok a vobec nejaký vysledok po márnej snahe dodržiavať diety!

A ako príklad máme  tri angličanky,ktoré sa snažili schudnúť všelijakými sposobmi a jednoducho im to nešlo! Tak sa rozhodli,že nafotia pre ženský magazín denníku ,,The sun” vkusné akty,ktorými chcú povzbudiť a tiež ukázať svetu,že nemože byť každá žena sexy a krásna.Tieto tri ženy po úpornej snahe sa nakoniec zmierili zo svojou postavou a prestali sa trápiť kedže to nemalo žiadny účinok ale samozrejme sa stále zdravo stravujú a cvičenie sa stalo ich obľúbenou činnosťou.Nakoniec každá žena je krásna svojím spôsobom.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.