ALICA V KRAJINE ZÁZRAKOV (Alice in

Wonderland)

Alica dovŕšila už svojich 19 rokov a vracia sa do tajomného sveta, ktorý prvýkrát navštívila ešte ako dieťa. Znovu stretáva svojich starých priateľov: Bieleho králika, Fidlyho a Tidlyho, Plcha, Húseničiara, mačku Škľabku a samozrejme Klobučníka. Alica podstupuje túto fantastickú cestu, aby našla svoj pravý osud a aby pomohla ukončiť teror Srdcovej kráľovnej. V kinách aj vo formate 3D!

Step Up 3D

Mladý  streetový tanečník Luke sa snaží vyhnúť vysťahovania zo starého skladiska v New Yorku, ktoré je pre neho jediným domovom. V ňom sa totiž  schádzajú mladí tanečníci z celého sveta. Títo ľudia majú tanečné skupiny House… of Pirates. Aby jej členovia mohli nadalej trénovať v starom skladisku a súčasne neprísť o strechu nad hlavou , musia poraziť svojich dlhoročných rivalov House of Samurai v blížiacej sa súťaži World Jam Competition, kde najlepšie tímy z celého sveta súperia o obrovskú finančnú odmenu. Luke sa tak vyberá hľadať v meste nové talenty, ktoré pomôžu jeho skupine vyhrať súťaž.

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (Knight

and day)

Mladá žena z jedného mesta (Cameron Diaz) si v akčnej komédii vyrazí na rande naslepo a zrazu sa jej behom nasledujúcich niekoľkých dní život obráti hore nohami – jej partnerom je totiž sympatický ale , trochu tajomný cudzinec (Tom Cruise), ktorý vykazuje… všetky znaky superšpióna nadupaného všemožnými znalosťami a bojovými umeniami. Nič ale nieje tak , ako sa na prvý pohľad zdá… Pozrite si to a nechajte sa prekvapit na dost zaujimavy koniec :)


Čarodejov učeň

Balthazar Blake (Nicolas Cage) je  majster čarov, ktorý sa snaží ochraniť mesto pre svojím nepriateľom Maximom Horvathom (Alfred Molina). Balthazar na to ale sám nestačí, a preto pohľadá pomoc ktorá sa volá Davea Stutlera (Jay Baruchel), obyčajný človek, ktorý nemá ani potuchy že má magické schopnosti. Čarodejník rýchlo zanesie do sveta čarov a spoločne sa vyberú postaviť proti tým najkrutnejším čarodejníkom. Film plný nadprirodzených vecí, adrenalínu a štastia :)

Sanctum

Špičkový potápač Frank McGuire (Richard Roxburgh) sa už dlhšiu dobu  venuje prieskumu jaskýň Esa´ ala v južnom Pacifiku. Jedného dňa ho prekvapí nečakaná tropická búrka, pri ktorej je východ z jaskýň nečakane zatopený vodou. Frank i jeho tým, v ktorom sa nachádzajú:  sedemnásťročný syn Josha (Rhys Wakefield), finančník Carl Hurley (Ioan Gruffudd), jeho priateľka Victoria (Alice Parkinson) a bláznivý Geore (Dan Wyllie)ktorí, sú nútení ukryť sa hlboko v jaskynných dutinách a pokúsiť sa nájsť cestu von ťažkým  podvodným labyrintom. Aj tu treba veriť v to, že nádej zomiera posledná, lenže stále tu ostáva otázka: Existuje vôbec cesta von?  A pokiaľ áno, dokážu v sebe nájsť toľko fyzických i psychických síl, aby ju našli?  Dobrý film pre silné nervy.

Medveď Yogi

Kto by nepoznal medveďa Yogiho a jeho kamaráta Bubu. Zájdime teda nakuknúť do Jellystonského národného parku, kde sa títo dvaja nezbedníci snažia okradnúť turistov o ich piknikové košíky plné dobrôt…. Preto si nenechajte ujsť skvelu blaznivú rozprávku ktorá pobaví aj starších :)

Skús ma rozosmiať

Mužské finty na balenie žien sú naozaj rozmanité. Pozrime sa na Dannyho. Balí ženy na to, že sa predstavuje ako ženatý muž. No potom, čo stretne Palmer, je situácia zrazu iná. Palmer, krásavica, s ktorou by rád nadviazal priateľstvo, odmieta randiť so… ženatým mužom, a tak Dannymu neostáva nič iné, než predstierať, že sa rozvádza. Problémom však ostáva fakt, že Palmer chce aspoň spoznať jeho budúcu “ex”..ak

Pirati Karibiku 4

Do kín nám už letí  štvrté pokračovanie Pirátov z Karibiku, kde ostali už len dvaja pôvodný herci a to  Geoffrey Rush ako Barbossa a Johnny Depp ako Jack Sparrow. Pridala sa k nim mladá krasna herečka Penélope  Cruz ako Angelica hrá tajomnú dávnu lásku Jacka Sparrowa, čomu ani on sám nerozumie, či jej návrat je podrazom, alebo niečím vážnym. Situácia sa však ešte zhorší, pretože Jack je donútený nastúpiť na palubu lode Queen Anne’s Revenge, ktorej velí obávaný pirát Edward Teach, prezývaný „Blackbeard“ – Čiernofúz (Ian McShane). Jack  chudák nevie, koho sa má obávať viac, či Blackbearda, alebo záhadnej Angeliky a vydáva sa s nimi za nečakaným dobrodružstvom. V príbehu pôjde o to, že sa piráti budú zrejme snažiť nájsť fontánu mladosti…Najočakávanejší film roka je tu!!! Oplatí sa ho pozriet pretože to bude v 3D formáte.